Oznamy

ZÁPIS DO MŠ

Po rozhodnutí Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR z dňa 26.03.2020 sa zápis uskutoční podľa nasledovných pokynov:

1. HLAVNÝ ZÁPIS

a) elektronická forma 

 Žiadosti na prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie na školský rok 2020/2021 sa budú podávať od 4. mája 2020 do 15. mája 2020 s tým, že:

- podávanie žiadostí o prijatie dieťaťa sa bude organizovať bez osobnej prítomnosti; vyplnenú a podpísanú žiadosť o prijatie a potvrdenie od lekára (potvrdenie stačí doložiť do 15. júla 2020 - ak ho do tohto času zákonný zástupca nepredloží, dieťa bude prijaté na adaptačný pobyt) posielajte oskenované na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., príp. poštou

b) osobne 

Ak zákonní zásputcovia dieťaťa nemajú možnosť zaslať žiadosť elektronicky alebo poštou, v dňoch 4. mája 2020 až 5. mája 2020 v čase od 7:00h do 11:00h ju môžu podať osobne v kancelárii riaditeľky MŠ za daných prísnych bezpečnostných a hygienických opatrení (rúško, rukavice, vlastné pero) bez prítomnosti dieťaťa. Nutné priniesť iba rodný list dieťaťa k nahlianutiu.

  

2. NÁHRADNÝ TERMÍN

a) elektronická forma 

 Žiadosti na prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie na školský rok 2020/2021 sa budú podávať aj v náhradnom termíne od 18. mája 2020 do 31. mája 2020 s tým, že:

- podávanie žiadostí o prijatie dieťaťa sa bude organizovať bez osobnej prítomnosti; vyplnenú a podpísanú žiadosť o prijatie a potvrdenie od lekára (potvrdenie stačí doložiť do 15. júla 2020 - ak ho do tohto času zákonný zástupca nepredloží, dieťa bude prijaté na adaptačný pobyt) posielajte oskenované na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., príp. poštou

Zaujíma Vás čo máme nové? Doručíme dôležité oznamy e-mailom
Súhlasím s použitím údajov podmienky

Kontakty

 • Materská škola
 • Tribečská 2703/10
  955 01 Topoľčany
 • www.mstribecska2.sk
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kontakty

 • Riaditeľka MŠ:
  Bc.Mária Wiedermannová
 • Vedúca šk.stravovania:
  Bc.Zdenka Bakytová
 • 038 / 532 50 90

Vytvorila digitálna agentúra MW media - www.mwmedia.sk / www.mwshop.eu